Giriş Yapın

Neden Üye Olmalıyım?
Onayla

Mehmet Erdem Sevgisi

Uzun yıllardır yaptığı film ve dizi müzikleriyle isminden sıkça söz ettiren ve bu başarısını bir de Altın Portakal ile taçlandıran Mehmet Erdem, "Herkes Aynı Hayatta" isimli ilk solo albümünü 2012 Nisan ayında, Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunduğu günden itibaren D&R'ın resmi satış listesinin üst sıralarından inmedi.

Yıllar sonra "Hakim Bey" fenomen oldu...

Önce sesi Leonard Cohen, Tom Waits gibi büyük üstadlara benzetildi derken sözü müziği Sezen Aksu imzalı "Hakim Bey" yorumu ile neredeyse bir fenomen olma yolunda kitleleri peşinden sürüklemeye başladı. Sezen Aksu geçtiğimiz günlerde Harbiye konserindeyıllar sonra şarkısının bu kadar sevilmesine şaşırdığını belirtirken, şarkıyı beraber söylemek için Mehmet Erdem'i sahneye davet etti.

Dijital dünyada da listelerin zirvesinde...

Mehmet Erdem albümü çıkalı 5 ay olmasına rağmen Türkiye'nin en çok ziyeret edilen dijital müzik platformlarından TTNet Müzik, Turkcell Müzik ve Vodafone Free Zone'nun listelerinin zirvesinde yer alıyor. Ayrıca Nielsen Music'in listelerinde de üst sıralarda bulunan Mehmet Erdem radyo ve televizyonlarda da en çok yayınlanan isimlerden biri olmayı başardı.

DİĞER HABERLER

YORUM YAP

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmamış

ANAMENÜ

HAFTANIN SÜPRİZİ

Ümraniye Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerim Öztürk

YAYIN AKIŞI

  • 17:00 : Gönül Yolcusu ( Yayında )
  • 19:00 : Atakan la Altı Telden
  • 22:00 : Gecelerin asi prensi Sizlerle

İSTEK MATİK

ANKET

Ümraniye Gündemi Gazetesi Sizce Başarılı mı Başarısız mı ?

Yandex.Metrica
Yandex.Metrica