Giriş Yapın

Neden Üye Olmalıyım?
Onayla

Yazın Konser Rekortmeni : Emre Aydın

Türk Rock müziğinin güçlü ismi Emre Aydın, bu yazı en iyi değerlendiren isimlerin başında geliyor. Geçtiğimiz kış "Beni Böyle Hatırla" albümüyle müzik dünyasında yerini sağlamlaştıran Emre Aydın, yaz başında çıkardığı "Soğuk Odalar" şarkısı ile de Türkiye'nin en çok dinlenen şarkılarından birine imza attı. Haftalardır en sevilenler listesinde üst sıralarda yer alan sanatçıkonserleri ve yeni albüm çalışmalarıyla da bu yazın en çok çalışan isimlerinden biri oldu.

"Soğuk Odalar" şarkısı ile "Türkiye'nin En Çok Dinlenenşarkılarından biri olma özelliğini haftalardır elinde tutan Emre Aydın durmak bilmiyor. Haziran ayında çıktığı Türkiye turnesinde bir ay boyunca her gün şehir şehir konser veren Emre Aydın, başarılı geçen turne sonrasında "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" ve "Nilüfer Düetler" albümlerinde seslendireceği şarkılar için stüdyoya kapandı.

Bu yaz en çok konser veren ve en çok şarkısı dinlenen sanatçıların başında gelen Emre Aydın'ın önümüzdeki günler için alınankonser takvimi ise 18 Eylül Bilecik,19 Eylül Manisa Alaşehir, 21 Eylül İstanbul Jolly Joker.

Her bir konserinde en az 40 bin kişiye seslenen Emre Aydın, yeni yılda da yeni albümün çıkacağınında müjdesini verdi.

DİĞER HABERLER

YORUM YAP

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmamış

ANAMENÜ

HAFTANIN SÜPRİZİ

Ümraniye Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerim Öztürk

YAYIN AKIŞI

  • 17:00 : Gönül Yolcusu ( Yayında )
  • 19:00 : Atakan la Altı Telden
  • 22:00 : Gecelerin asi prensi Sizlerle

İSTEK MATİK

ANKET

Ümraniye Gündemi Gazetesi Sizce Başarılı mı Başarısız mı ?

Yandex.Metrica
Yandex.Metrica