Giriş Yapın

Neden Üye Olmalıyım?
Onayla

Asi Prens

Türkiye’nin İstanbul İli Ümraniye İlçesinde yayın yapan ilk özel radyolardan biri olan radyomuz, 2010 yılında RADYO ÜMRANİYE adını aldı.

Ağustos 2011’den itibaren yeni bir yapılanma sürecine giren RADYO ÜMRANİYE; modern yayıncılık anlayışı, popüler şarkıları ve güncel haberleriyle beğeni toplamaya devam ediyor.

Ağustos 2012\\\\\\\' den İtibaren yeni bir yapılanma sürecine giren Radyo Ümraniye bu tarihten itibaren Yeni Haber Sistemi ile RADYO ÜMRANİYE HABER , müziği ve program yapımcılarıyla olduğu kadar haber bültenleriyle de dikkat çekiyor. Her gün yenilenen hızlı ve güncel haber bültenleriyle gündemin de nabzını tutuyor

RADYO ÜMRANİYE, müziği ve program yapımcılarıyla olduğu kadar haber bültenleriyle de dikkat çekiyor. Her gün yenilenen hızlı ve güncel haber bültenleriyle gündemin de nabzını tutuyor.

Gün boyunca her yaştan her kesimden dinleyiciye hitap eden yayınları ve popüler şarkılara yer veren müzik akışıyla en çok tercih edilen radyolar arasında üst sıralarda yer alıyor.

Sivil toplum örgütlerinin seslerini duyurmak ve başta Ümraniye’mizin olmak üzere tüm Tükiye’nin tanıtımını Dünya’nın birçok ülkesinde bulunan vatandaşlarımıza en iyi şekilde yapmak için RADYO ÜMRANİYE olarak var gücümüzle çalışmalar yapmaktayız.. Ayrıca konser, tiyatro, konferans, fuar, seminer gibi kültürel ve sanatsal etkinlikler için medya partneri olarak üzerimize düşen görevi en iyi biçimde yerine getirmeye çalışmaktayız.

DİĞER PROGRAMCILAR

ANAMENÜ

HAFTANIN SÜPRİZİ

Ümraniye Gündemi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerim Öztürk

YAYIN AKIŞI

  • 17:00 : Gönül Yolcusu ( Yayında )
  • 19:00 : Atakan la Altı Telden
  • 22:00 : Gecelerin asi prensi Sizlerle

İSTEK MATİK

ANKET

Ümraniye Gündemi Gazetesi Sizce Başarılı mı Başarısız mı ?

Yandex.Metrica
Yandex.Metrica